Jak ObniŻyĆ CiŚnienie Krwi 2022: Latwe Przepisy Niskosodowe, Które PoprawiĄ Twoje Zdrowie (Paperback)

Jak ObniŻyĆ CiŚnienie Krwi 2022: Latwe Przepisy Niskosodowe, Które PoprawiĄ Twoje Zdrowie By Julia Wilk Cover Image
$44.93
Email or call for price.

Description


Czy wiesz, dlaczego dieta DASH rok po roku jest wybierana "Najlepszą dietą"?

To proste: dieta DASH jest latwym i zr wnoważonym narzędziem do tworzenia zdrowego stylu życia.


W oparciu o badania przeprowadzone przez National Institutes of Health i wybrane przez U.S. News & World Report jako najlepszy wyb r w kategorii Best Diets Overall, Best Diets for Healthy Eating i Best Diabetes Diets, dieta DASH wznosi się ponad halas innych efekciarskich wag - plany strat.


Zdrowe odżywianie nie oznacza, że ​​musisz pozbawiac się ulubionych potraw, nawet gdy cierpisz na nadciśnienie i wysokie ciśnienie krwi.


Musisz tylko wiedziec, jak mieszac i dopasowywac produkty spożywcze i miec odpowiednią wielkośc porcji, aby miec pewnośc, że nie przekroczysz zdrowego dziennego limitu kalorii i sodu odpowiedniego dla Twojego zdrowia.


DASH, co oznacza podejście dietetyczne do zatrzymania nadciśnienia, pomaga utrzymac prawidlowy poziom ciśnienia krwi. Zmniejsza r wnież ryzyko problem w jelitowych i raka.


Zmniejsza zly cholesterol we krwi i wzmacnia kości.


Ten plan żywieniowy dotyczy wlaściwych proporcji. Wymaga spożywania warzyw bogatych w bialko, ograniczenia spożycia soli do 200 mg dziennie, zmniejszenia spożycia czerwonego mięsa, slodyczy i slodzonych napoj w oraz spożywania żywności o niskiej zawartości cholesterolu i calkowitej zawartości tluszczu.


Mając tak wiele przepis w do wypr bowania, latwiej będzie ci zaangażowac się w plan żywieniowy. To odwr ci tw j umysl od jedzenia zbyt dużej ilości przetworzonych i slonych potraw.


Plan żywieniowy DASH to styl życia. Wymaga stopniowej zmiany nawyk w żywieniowych i zaangażowania w stosowanie innych technik zdrowotnych w celu zwiększenia jego efekt w.


Na co jeszcze czekasz?

Zlap swoją kopię już terazProduct Details
ISBN: 9781837523696
ISBN-10: 183752369X
Publisher: Julia Wilk
Publication Date: September 14th, 2022
Pages: 226
Language: Polish