Minu Krockpoti Retseptid 2022: Maitsavad Ja Tervislikud Krockpoti Retseptid (Paperback)

Minu Krockpoti Retseptid 2022: Maitsavad Ja Tervislikud Krockpoti Retseptid By Olga Pavlova Cover Image
$44.73
Email or call for price.

Description


Ar buvote per daug uzsiemę, kad suletintumete greitį ir gerai pavalgytumete?

Ar norite suzinoti daug skanių "Crockpot" receptų?

Jei taip, skaitykite toliau...


Nors valgyti lauke patogu, nesate tikri, kad jūsų valgomame maiste yra sveikų ingredientų. Reikalas tas, kad galite valgyti skaniai ir sveikai, nepaisant įtempto grafiko, jei turite puodą.


Siuolaikinis spartus pasaulis, kuriame gyvename, gaminimą daro sudetinga uzduotimi. Dienos prabega neįtiketinai greitai, kai dirbame, laikas praleidziamas eisme, vaikai ir seima, o kartais tinkamų pietų ar vakarienes sumaisymas yra paskutinis mūsų rūpestis. Bet ar nenoretum, kad būtų kitaip? Ar nenorite, kad galetumete valgyti maistingą maistą kiekvieną dieną be vargo maisant ir priziūrint virs virykles? Leiskite jums pasakyti, kad tai įmanoma ir yra vienas atsakymas - letas gaminimas Puodas issprendzia visas jūsų gaminimo problemas, susijusias su laiku ir pinigais, ir leidzia gaminti įvairius receptus, kad patenkintumete net isrankiausių valgytojų skonį.


Jums nereikia mokytis isskirtinių virtuves įgūdzių, kad galetumete gaminti skanų ir maistingą maistą savo virtuveje. Naudodami "Crock-Pot" galite issivirti savo megstamo patogaus maisto neisleisdami prakaito. Su siuo madingu virtuves prietaisu galesite pasigaminti skanių patiekalų bet kuriuo paros metu.

Puodas issprendzia visas jūsų gaminimo problemas, susijusias su laiku ir pinigais, ir leidzia gaminti įvairius receptus, kad patenkintumete net isrankiausių valgytojų skonį.


ko dar lauki?

Paimkite savo kopiją dabarProduct Details
ISBN: 9781837522170
ISBN-10: 1837522170
Publisher: Olga Pavlova
Publication Date: September 1st, 2022
Pages: 216
Language: Lithuanian