Kök Sebzeler Yemek Kİtabi (Paperback)

Kök Sebzeler Yemek Kİtabi By Gamze Bulut Cover Image
$44.98
IN WAREHOUSE - Usually Ships in 3-7 Business Days

Description


100 lezzetli tarifle k k sebze mutfağı sanatında ustalaşmanızı sağlayacak kapsamlı rehberiniz "K k Sebzeler Yemek Kitabı"na hoş geldiniz.
Bu yemek kitabı, k k sebzelerin eşitli ve besleyici d nyasının bir kutlamasıdır ve onların tatlarını, dokularını ve ok y nl l ğ n keşfeden bir mutfak yolculuğunda size rehberlik eder. M tevazı k kleri mutfak m kemmelliğine y kselten bir yemek pişirme macerasına ıkarken bize katılın. Canlı kavrulmuş sebzelerle, doyurucu g ve lerle ve yaratıcı yemeklerle's slenmiş bir masa hayal edin; hepsi k k sebzelerin d nyevi iyiliğinden ilham alıyor.
"K k Sebzeler Yemek Kitabı" yalnızca bir yemek tarifleri koleksiyonu değildir; k k sebzelerin sunduğu besinsel faydaların, mevsimsel eşitliliğin ve mutfak olanaklarının araştırılmasıdır. İster deneyimli bir ev aş ısı olun ister mutfak yolculuğunuza yeni başlıyor olun, bu tarifler doğanın yer altı hazinelerinden en iyi şekilde yararlanmanız i in size ilham vermek zere hazırlanmıştır. Klasik kavrulmuş k k sebzelerden yaban havucu, pancar, havu ve daha fazlasını i eren yenilik i yemeklere kadar her tarif, k k sebzelerin sofranıza getirdiği d nyevi tatların ve besin zenginliğinin bir kutlamasıdır. İster bir aile yemeği planlıyor olun, ister bitki bazlı yemeklerinize eşitlilik katmak istiyor olun, bu yemek kitabı k k sebze mutfağı sanatında ustalaşmak i in başvurulacak kaynağınızdır.
K k sebzelerin mutfak potansiyelini araştırırken bize katılın; burada her yaratım, bu yeraltı m cevherlerinin eşitliliğinin ve uyarlanabilirliğinin bir kanıtıdır. yleyse nl ğ n z giyin, doğal iyiliği kucaklayın ve "K k Sebzeler Yemek Kitabı" ile leziz bir yolculuğa ıkalım.


Product Details
ISBN: 9781836230458
ISBN-10: 1836230451
Publisher: Gamze Bulut
Publication Date: March 11th, 2024
Pages: 234
Language: Turkish