ספר הבישול הטוב ביותר של &#151 (Paperback)

ספר הבישול הטוב ביותר של — By עמיתה &#14 Cover Image
$40.99
Special Order

Description


דיאטת תפוחי האדמה היא אחת מהדיאטות המונו-עשירות בפחמימות, כלומר דיאטה המורכבת כמעט או אך ורק ממזון מסוים. ישנן וריאציות שונות של דיאטת תפוחי האדמה. המשותף לכולם הוא הצריכה העיקרית של תפוחי אדמה, לרוב בשילוב עם ביצים או קווארק. עם גרסאות דיאטה מסוימות, מותרים גם ירקות דלי שומן, סלט או פרי כלשהו. בנוסף לצריכה הגבוהה של תפוחי אדמה, הכנת המנות דלת השומן היא המאפיין החשוב ביותר של דיאטת תפוחי האדמה.

כך עובדת דיאטת תפוחי האדמה


קילוגרם אחד של תפוחי אדמה דלי שומן ובהתאם לגרסה - 100 גרם קווארק או שלוש ביצים מגיעים לצלחת מדי יום עם דיאטת תפוחי האדמה. השילוב של תפוחי אדמה עם קווארק או ביצה מביא לערך ביולוגי גבוה. המשמעות היא שהגוף יכול לספוג ולהשתמש בחלבון שהוא מכיל בצורה טובה במיוחד. זה בתורו מבטיח שובע לאורך זמן. במקביל, האשלגן הכלול בתפוח האדמה מוציא יותר מים מהגוף. אז אתה מאבד את הקילוגרמים הראשונים במהירות - ניצחון נקודה לתפוח האדמה.

דיאטת תפוחי אדמה למה תפוח האדמה בריא


תפוחי אדמה נראים לא בולט, אבל הפקעת מכילה מרכיבים בריאים רבים היא עשירה בויטמינים C ו-B, מכילה חומצה פולית, נחושת, פוספט וגופרית. בשל תכולת האשלגן הגבוהה, לתפוחי אדמה יש אפקט מייבש.

הפחמימות ארוכות השרשרת שבתפוחי האדמה מתפרקות לאט בתהליך העיכול - לכן הפקעות שומרות על שובע לאורך זמן ומונעות תשוקה.

בנוסף, תפוחי אדמה כמעט אינם מכילים שומן, אך הם מכילים חלבון איכותי, שניתן להמיר בקלות יחסית לחלבון הגוף.

הדרכים הטובות ביותר (מכיוון שיש בהן הכי הרבה קלוריות) להכין תפוחי אדמה כמזון דיאטטי הן תפוחי אדמה מבושלים בתנור, תפוחי אדמה ז'קט ותפוחי אדמה שצוננים שוב. תוספות עם קווארק דל שומן או קרם לג'רה, כמו גם עשבי תיבול גינה טריים או ירקות חיים חתוכים קטנים כמו מלפפון, סלרי או גזר מספקים מגוון ומספקים ויטמינים ומינרלים נוספים.

אם אתם לא רוצים להסתדר בלי הווריאציות הפריכות, פזרו חתיכות תפוחי אדמה מבושלות מראש עם כמה טיפות שמן זית ואז צלו אותן בתProduct Details
ISBN: 9781805428183
ISBN-10: 1805428187
Publisher: Not Avail
Publication Date: February 6th, 2023
Pages: 212
Language: Hebrew