КНИГА ЗА ГОТВАЧ ЗА ПОЧЕТ&#1053 (Paperback)

КНИГА ЗА ГОТВАЧ ЗА ПОЧЕТН By Christian Panovski Cover Image
$41.99
Special Order

Description


Откријте како можете да уживате во неверојатни пржени, печени и печени оброци без маснотии или неред со овој комплетен готвач за пржење со воздух


Дали сакате да готвите крцкави, вкусни оброци кои се добри за вашето тело и уште подобри за вашите пупки за вкус? Дали сонувате да ги импресионирате пријателите и семејството со неверојатни домашни оброци? Или сакате да уживате во сета ваша омилена храна без штетно масло и маснотии?


Тогаш продолжи да читаш


Специјално напишан за почетник готвач, овој автентичен и интуитивен водич ви нуди неверојатни 100 дена вкусни, хранливи рецепти за пржење на воздух. Ако сакате да подготвувате јадења кои ќе ви ја напојат устата, но не сакате да го загрозите вашето здравје со штетно масло и вишок маснотии, фритезата ви нуди револуционерен начин да уживате во свежи, здрави, обилни оброци со широк спектар на различни состојки. . Со многу креативни вкусови, заедно со лесни за следење инструкции кои одговараат подеднакво на почетниците и на напредните корисници на пржење со воздух, сега можете да пржете, печете, печете, на скара и да ги готвите сите ваши омилени оброци без мака или стрес Еве само малку од она што ќе го откриете внатре


 Зошто фризерот ви овозможува да уживате во свежи и вкусни оброци без маснотии или неред

 Како можете веднаш да започнете да го користите вашиот фризер за да подготвувате јадења со квалитет во ресторанот дома

 Исклучителни рецепти за појадок, ручек, вечера, па дури и десерт

 Чекор-по-чекор инструкции кои ве водат низ секој рецепт

 Прекрасно месо и морска храна, здрави зеленило, житарки и мешунки, грицки и додатоци и многу повеќе


Со чудата на воздушната пржење, готвењето здрава
.Product Details
ISBN: 9781805427483
ISBN-10: 1805427482
Publisher: Christian Panovski
Publication Date: January 17th, 2023
Pages: 228
Language: Macedonian