Tortų Knyga 2023: Isbandykite Naujas Tortų Receptų Versijas! (Paperback)

Tortų Knyga 2023: Isbandykite Naujas Tortų Receptų Versijas! By Irena Kavaliauskaite Cover Image
$42.97
IN WAREHOUSE - Usually Ships in 3-7 Business Days

Description


Ar esate įsimylejęs tortų gamybos meną ir norite isbandyti naujas receptų versijas? "Lietuvisko Tortų Knyga" yra tai, ko jums reikia Si knyga yra pilna skanių ir įdomių receptų, kuriuos galite paruosti namuose. Knygoje rasite receptus, skirtus įvairioms progoms, nuo gimtadienių iki vestuvių. Nesvarbu, ar esate patyręs tortų gamintojas, ar tik pradedantysis, su sia knyga galesite paruosti ne tik skanias, bet ir grazias tortas.


Kiekviename recepte pateikiami detalūs ir paprasti nurodymai, kuriuos lengva sekti. Be to, knygoje yra įdomios ir naudingos patarimos, kaip paruosti tortus dar greičiau ir efektyviau. Ir tai dar ne viskas - knygoje pateiktos nuotraukos pades jums suprasti, kaip turi atrodyti paruostas tortas.


Niekas neatsakys geriau uz jus, kokius tortus norite paruosti, todel si knyga suteiks jums galimybę kurti ir bandyti naujas receptų versijas, pritaikant juos pagal savo skonius ir poreikius. Su "Lietuvisko Tortų Knyga", jūsų tortų gamyba taps dar įdomesne ir produktyvesneProduct Details
ISBN: 9781783810437
ISBN-10: 1783810432
Publisher: Irena Kavaliauskaite
Publication Date: February 13th, 2023
Pages: 220
Language: Lithuanian